Pozadí hlavního banneru
Vychovatelé
Zpět na náš tým
Mgr. Dominik Kadlečík

Mgr. Dominik Kadlečík

Vychovatel

Dominik se narodil v městě Myjava na Slovensku a bydlel v Senici v malebné části Záhorie. Momentálně bydlí v Praze. Vystudoval PedF v Ružomberku na Katolické Univerzitě obory Předškolní a elementární pedagogiky a učitelství pro primární a předprimární pedagogiku. Studoval na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a na Karlově univerzitě v Praze. Má za sebou praxi jako vedoucí na táborech, v centru mládeže a na základní škole.  

Rád se věnuje sportu, rád cestuje po světě a poznává nové věci, rád se věnuje turistice, či jízdě v autě i na kole. Má rád filmy a dobrou hudbu. Rád podstupuje různé výzvy: například stanovat na louce nebo zdolat hory.  Jako mladý navštěvoval skautský oddíl a stále podniká akce spolu s kamarády z tohoto oddílu. Pracuje jako animátor v Saleziánském středisku Domka Senica. Taktéž je aktivní ve společenství Catholic Gentlemens Club.  

Dominik se těší na nové výzvy, které jej čekají, protože si uvědomuje, že základní škola Navis jej učí mnoha novým poznatkům.  A zároveň je odhodlán darovat sebe samého pro toto vzácné dílo. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.