Pozadí hlavního banneru

Pro rodiče

Pro rodiče

Vznikli jsme v roce 2009 a od té doby nabízí školy Navis vzdělávání od mateřské školy až po gymnázium, od 3 do 18 let. Jsme vašimi partnery ve vzdělávání dětí, s Vámi na jedné lodi!

Naše školy jsou hodnotové, sdílíme křesťanský etos, laskavost a vedení dětí a žáků k zodpovědné svobodě. 96,5 % našich rodin vnímá ve škole radostnou atmosféru, zároveň ale ve výsledcích patříme mezi 10 % nejlepších škol v republice. Těšíme se, že se seznámíme i s Vámi. Školy Navis nabízí školku, základní školu a čtyřleté gymnázium.

Máte zájem zůstat v kontaktu s námi? Chcete zapsat své dítě do školky nebo první třídy, či chcete být osloveni v případě volného místa na naší škole? Uvažujete o gymnáziu?

MÁM ZÁJEM

Zapište se nám do zájemky a my se Vám velmi rádi ozveme! 

 

ŠKOLKA RATOLEST

Nabízíme vynikající předškolní přípravu a laskavé a důsledné prostředí. Mateřská škola Ratolest sídlí v Petříkově u Velkých Popovic.

Zjistit více...

ZÁKLADNÍ ŠKOLA NAVIS

Nabízíme vzdělání a vedení dětí s důrazem na jazykové dovednosti. Standardně vyučujeme etiku a nabízíme extrakurikulární aktivity v oblasti jazyků, sportu a specializace na matematiku. 

Zjistit více...

GYMNÁZIUM NAVIS

Od roku 2021 nabízíme čtyřleté gymnázium. Cílíme na vysokou individualizaci studijní cesty studentů a na mentorský systém.

Zjistit více...
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.