Pozadí hlavního banneru

Mateřská škola Ratolest

Mateřská škola Ratolest

Mateřská škola Ratolest stojí na předpokladu, že do školky si děti nechodí jen hrát. Mají se totiž rozvíjet celostně, jak svůj intelekt, tak i svou osobnost a ducha. Profilujeme se jako školka hodnotová, tedy taková, které záleží na vnitřní motivaci dětí k tomu udělat něco dobrého pro druhé, udržovat dobré vztahy a dobře se připravit do školy. Našim cílem je vést děti k zodpovědné svobodě a motivovat je k tomu, pro co mají potenciál.     

Mám zájem


Chcete s námi zůstat v kontaktu? 

Hodnotová škola

Naše etika vychází z křesťanských hodnot. Věříme, že každé dítě má nezměrnou hodnotu, a proto hledáme jeho silné stránky, které můžeme v souladu s rodinou rozvíjet.

Zjistit více...

Předškoláci

Podporujeme především radost dítěte z práce a učení. Nejde jen o těšení se na školu propojené s případnou nervozitou – půjde x nepůjde, ale o to, aby si dítě zažilo úspěch a získalo radostný vztah k poznávání a učení se nových věcí obecně, nejen těch školních.

Zjistit více...

Tutoring

Každý náš žáček má přiděleného tutora (průvodce), který se aktivně zajímá o to, jak dané dítě ve školce prospívá jak po stránce rozvoje intelektu, tak i osobnosti a ducha.

Zjistit více....

Zájem o přírodu a sport

Radost z pobytu v přírodě a z pohybu je předškolním dětem vlastní.  Vytváříme mnoho příležitostí, aby si děti tuto radost mohly zažít, něco nového se naučit nebo se zlepšit v nějakém sportu.

Zjistit více....

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.