Pozadí hlavního banneru

Zaměření na sport

Hravé lyžování, hravé bruslení a plavání a mnohem více v MŠ Ratolest!
Zaměření na sport

Pravidelné sportování dává dětem vnitřní disciplínu a vytrvalost. Každý den s dětmi cvičíme, ve třídě nebo venku. Zároveň nabízíme sportovní kurzy - lyžování, plavání a in-linové bruslení.  

Týdenní  lyžařský kurz „Hravé lyžování“

Organizováno ve spolupráci se společností "Předškolní sport". Zkušení lektoři pod vedením Mgr. Pavly Štočkové učí děti zákadům lyžování. 

Ráno odjíždějí děti do lyžařského areálu na Chotouni, kde mají každý den dvě lekce lyžování, návrat zpět do školky je plánován na oběd. Svačinky a pedagogický dozor zajišťuje školka. Vybavení včetně helmy je možné zapůjčit přímo na Chotouni. Rodiče přihlašují své děti přímo na stránkách organizátora, kde mohou najít i více podrobností o kurzu. 

www.hravelyzovani.cz


Plavání

Organizováno ve spolupráci s dětským plaveckým klubem Kapička. Profesionální lektortoři plavání pod vedením paní Dany Duffkové naučí děti základům plavání a potápění. Kurz je organizován v 12 lekcích, každý týden jedna lekce. Plavaní probíhá ve středu a začátek kurzu je plánován na březen. Dopravu, svačinku a pedagogický dozor zajišťuje školka. Rodiče přihlašují děti přímo ve školce.


Týdenní výjezdový in-line kurz „Hravé in-line“

 Ráno odjíždějí děti do Běchovic, kde mají každý den dvě lekce bruslení na in-line bruslích, návrat zpět do školky je plánován na oběd. Svačinky a pedagogický dozor zajišťuje školka. Vybavení musí mít dítě vlastní, jsou doporučené brusle s gumovými kolečky, helma, chrániče (vše řádně podepsané). Rodiče přihlašují své děti  přímo na stránkách organizátora, kde mohou najít i více podrobností o kurzu. 

https://www.hraveinline.cz/


Doporučený věk pro sportovní kurzy jsou minimálně 4 roky.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.