Pozadí hlavního banneru
Vychovatelé
Zpět na náš tým
Jolana Staňková

Jolana Staňková

Vychovatelka

Jolana se narodila v Benešově u Prahy, vyrůstala ve Světicích a už v útlém věku měla sen vycestovat do zahraničí, poznat kulturu jiných národů na vlastní kůži a naučit se jazyk. Proto nebylo velkým překvapením, když po dokončení střední obchodní školy směřovala do Británie, po návratu aplikovala své anglické dovednosti ve třídě předškoláků v soukromé mateřské školce. Další cesta do zahraničí ji vedla do Spojených států Amerických, kde následně strávila dva roky jako Au-pair, pomáhala s výchovou dětí ve čtyřech amerických rodinách, studovala Psychologii a zdokonalovala se v angličtině. 

Po návratu zpět do Čech uplatňovala své všestranné dovednosti v gastronomii a hotelnictví. Nastoupila na Technickou Univerzitu v Liberci, kde studovala obor učitelka angličtiny a tělocviku, studium pozastavila na dobu neurčitou. 

Ve volném čase se ráda účastní dětských táborů, pomáhá s organizací různých aktivit, cestuje, poznává krásy světa, tráví čas s rodinou, baví ji konverzovat v angličtině, vaření a focení. Zajímá se o osobní rozvoj a ráda se učí novým dovednostem. Nyní se vrací zpátky do školních lavic, kde si doplní vzdělání v oblasti speciální pedagogiky. 

V Navisu oceňuje dobrý přístup k dospělým i dětem, dobrý kolektiv a je vděčná za možnost pracovat v duchaplném prostředí, které napomáhá ke svobodnému osobnímu rozvoji. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.