Pozadí hlavního banneru
Vedení Třídní učitelé Učitelé
Zpět na náš tým
Olga Turnová

Olga Turnová

Zástupkyně ředitele, třídní učitelka 3. třídy

Olga se narodila v Plzni, vyrůstala v Karlových Varech a mnoho let žila v Praze. Po maturitě na Střední pedagogické škole vyrazila na studia do Kanady, kde mimo jiné studovala pedagogiku a psychologii. Svou učitelskou praxi odstartovala na základní škole v Praze jako třídní učitel a učitel angličtiny na 1. stupni. Bavila ji také výuka anglické konverzace na Střední hotelové škole a jazykové škole. 

Po mateřské dovolené nastoupila do Mezinárodní anglické školy v Praze, kde měla možnost 11 let poznávat britské kurikulum, pracovat s dětmi různých věkových skupin a rozšiřovat si vzdělání v oboru mezinárodního školství, včetně vedení týmu.  

Na palubu základní školy Navis se nalodila po druhé mateřské dovolené, kde pracuje již čtvrtým rokem, nyní jako třídní učitel na 1. stupni a zástupce ředitele. V současnosti se také věnuje spolupráci s Pedagogickou fakultou, vedení Centra kolegiální podpory Formativního hodnocení a spoluprací s MAP Říčany. 

Snaží se svým osobním růstem podporovat růst dětí ve škole, vychovávat je a vzdělávat s úsměvem a radostí a vést je k zodpovědnosti, respektu, přátelství a pomoci druhým. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.