Pozadí hlavního banneru
GYM Učitelé
Zpět na náš tým
Mgr. Ondřej Špaček

Mgr. Ondřej Špaček

Vedoucí sekce anglického jazyka, učitel angličtiny a němčiny

Angličtinu začal Ondřej učit v roce 2002 v kurzech pro dospělé. Po studiu politologie v Berlíně se stal tlumočníkem z němčiny. Simultánním a konsekutivním tlumočením se pak 4 roky živil. Zároveň sbíral zkušenosti jako jazykový animátor. V roce 2008 se stal učitelem angličtiny a němčiny na Arcibiskupském gymnáziu v Praze a jako třídní provázel skupinu mladých lidí od primy až k maturitě. Paralelně vystudoval učitelství na Masarykově univerzitě v Brně. Na Navisu učí od září 2019. 

Má bohaté zkušenosti s prací v mezinárodních týmech. V různých rolích se účastnil řady projektů, především na česko-německo-polském pomezí, včetně iniciativy podporující zavádění výuky češtiny na základních školách v příhraničních regionech Bavorska. S multikulturními týmy pak pracoval v letech 2018 a 2019, kdy se staral o kvalitu zákaznické péče v call centrech Air France / KLM na čtyřech kontinentech. 

Rád se učí a hodně ho baví cizí jazyky. Je mu dobře na čerstvém vzduchu a v pohybu. Uklidňuje ho řád, pravidelnost a jasně stanovené cíle. Těší ho poznávat nové věci a je rád, že každý den přináší výzvy. S anglickým týmem Navisu letos připravuje debatní soutěž pro gymnázium a přehlídku vypravěčů na druhém stupni. 

Myslí si, že svět je krásné místo, které láskou a prací můžeme měnit k lepšímu. O to se společně s manželkou a třemi dětmi snaží. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.