Pozadí hlavního banneru

Navis Academia

Navis Academia

 

“Klademe si za cíl povzbuzovat se navzájem v moderních pedagogických postupech a v etické a osobnostní práci s žáky.”

NÁŠ PROGRAM:

FORMATIVNÍ HODNOCENÍ aneb s FOHO učím v POHO

Formativní hodnocení představuje komplexní pedagogický přístup zahrnující kvalitativní a reflexivní pedagogické metody, které aktivně zapojují všechny aktéry do vzdělávací procesu a přináší efektivnější strategie výuky. Vede učitele k plánování a vyhodnocování cílů učiva, přispívá k motivaci žáků i pedagogů v učení a umožňuje konkrétní zpětnou vazbu a smysluplné hodnocení.

Nabízíme vzdělávací kurzy v oblasti formativního hodnocení a možnosti podpory v jeho zavádění v různém rozsahu a náplni dle Vámi zvolených kritérií a potřeb. Poskytujeme školení pedagogickým kolektivům i dlouhodobé individuální konzultace s pedagogy či vedením školy za účelem rozvoje metod a technik formativního hodnocení a profesního růstu.

VZDĚLÁVACÍ KURZY

Připravily jsme pro Vás 4 varianty školení pedagogických kolektivů:

  1. BEZ CÍLE DO CÍLE NEDOBĚHNEŠ (4 x 60 min)
  2. S CÍLI SE TO LÉPE TÁHNE (8 x 60 min)
  3. S FOHO UČÍM V POHO (16 x 60 min)
  4. „UŠIJEME“ NA MÍRU (dle dohody)

Cílová skupina: učitelé MŠ, ZŠ, SŠ a SOŠ

Počet účastníků: min. 5 účastníků

Technické požadavky: projekční plocha, internet

Garant: Navis ACADEMIA

Lektoři: Olga Turnová, Anna Churáčková

Cena: dle dohody (počtu účastníků, rozsahu služeb atd.)

Kontakt: formativne@skoly-navis.cz

 

 

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Pro zájemce z řad pedagogů a vedení školy nabízíme krátkodobou i dlouhodobou individuální spolupráci při zavádění formativního hodnocení ve výuce či v komplexnějším rozsahu v celé sborovně. Dle zájmu a Vašich potřeb můžete kromě výše zmíněných kurzů využít také následujících „balíčků“:

1. BALÍČEK PRO PEDAGOGY (zahrnuje osobní poradenství, možnost supervize a hospitace)

2. BALÍČEK PRO VEDENÍ ŠKOLY (zahrnuje osobní poradenství v rámci středního managementu v oblasti profesního rozvoje učitelů )

Časová dotace a cena dle dohody.

Kontakt: formativne@skoly-navis.cz

Od září roku 2021 otevíráme školící středisko pro učitele - Navis Academia - se zaměřením na etiku, osobní tutoring, komunikaci s rodinami i formativní hodnocení.

Máme za sebou spolupráci se Základní školou Úvaly a ve Světicích u Říčan. Právě pozitivní zpětná vazba z našich setkávání nás inspiruje k tomu, abychom předávali know-how, které považujeme za vysoce efektivní a funkční, dalším učitelům.  

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.