Pozadí hlavního banneru

Tripartity

Tripartity

Nastal čas čtvrtletních Tripartit. Je to čas, kdy se potkáváme společně žák-rodič-učitel za účelem zhodnocení dosavadní školní práce, dosažených cílů a pracovního nasazení. Snažíme se tak, aby naši žáci napříč ročníky, byli schopni se zamýšlet nejen nad svým výkonem, ale také jaké kroky bude potřeba podniknout pro dosažení lepších výsledků v jednotlivých oblastech.

K tomu poslouží i formuláře zaměřené na sebehodnocení žáků, které žáci budou dostávat od svých učitelů.

Od zítřka (9. 11.) se můžete hlásit na konzultace přes Edupage, kde si zvolíte vyhovující termín, na 2.stupni i předmět. Prozatím je možné se potkávat ve škole při splnění všech hygienických podmínek.

Tripartity začínají v pondělí 15.11. a budou individuálně nastaveny dle potřeby. Neleznete je na EduPage v sekci KOMUNIKACE/KONZULTAČNÍ HODINY.

Setkání v tripartitách není povinné, ale rádi bychom naše žáky podpořili v přejímání zodpovědnosti za své učení, schopnosti reflexe a nastavení cílů a vyslechnutí zpětné vazby od učitele a rodiče.

Na gymnáziu bude režim přizpůsoben věku studentů.

Všechny zdravíme, 

J. Vepřek
O. Turnová
P. Zafka

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.