Pozadí hlavního banneru
GYM

Alpy 2023

ZŠ a G NAVIS uvádí zase něco nového :)
Alpy 2023

Milí přátelé, studenti, rodiče, 

připravili jsme pro Vás výlet do Alp mezi 10 a 14. červencem 2023. Jedná se o spíše snazší až středně náročnou vysokohorskou turistiku a cílem je poznat nové kouty Země, poznat sám sebe a utužovat kolektiv a navazovat nová přátelství. Výprava bude organizovaná Honzou Zichou, který je nejen zkušený turista, ale také jedním ze zakladatelů naší školy před mnoha lety, jak on říká, v pravěku.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout krásnou výpravu s přesahem do duchovního rozměru, protože mnohdy jsou to právě krásy přírody, které nás přivedou k tomu více rozjímat nad smyslem života a jeho krásami. 

Těšíme se na všechny naše žáky a studenty od 14 let! Přihlásit se můžete zde: 
https://forms.office.com/e/GfrHdV8ppW

Více informací naleznete v příloze. 
S pozdravem
J. Vepřek a J. Zicha

Soubory ke stažení

velikost 1 690 KB
velikost 2 111 KB
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.