Pozadí hlavního banneru

Spolupracujeme - nejsme sami!

Spolupracujeme s několika školskými institucemi, které zastávají obdobné zásady a hodnoty jako my. Jsou to školy a školky, které se snaží o rodinný přístup a personalizované vzdělávání. S těmito institucemi máme úzké vztahy a můžeme je vřele doporučit.


Mateřská škola Ratolest Petříkov

Mateřská škola stavící na stejných principech jako naše základní škola.Mimo vedení k hodnotám se zaměřuje na předškolní přípravu a na charakterový rozvoj dětí. Na této školce také funguje tutorský systém. Mimo běžných rozvojových činností zařazuje hodně sportovních aktivit, hravé lyžování, plavání a další aktivity. Společně s naší školou pořádáme Výlety pro tatínky.

Kontakt: Mgr. Daniela Zichová
Petříkov 166
Velké Popovice
mobilní telefon: 777 640 206
e-mail: zichova@skoly-navis.cz

www.msratolest.cz

Mateřská a základní škola Parentes Praha

Mateřská a základní škola, která stojí na stejných proncipech, jak naše školy. Stejně jako my usilují o celostní růst dětí, tedy akademický, osobnostní i duchovní. Veronika Rybníčková je navíc ředitelkou EASSE, organizace, která se zajímá o implementaci odděleného vzdělávání. Je to rodinná škola založená rodinami pro děti. 

Kontakt na školu: Mgr. Veronika Rybníčková
Telefon: 777 78 21 33
email: rybnickova@parentes.cz
Radlická 138, Praha 5

Kontakt na školku: Luboslava Stiebitzová
Telefon: 774 805 427
email: stiebitzova@parentes.cz
Přímá 8, Praha 5

www.parentes.cz

Mateřská škola Světýlko, Třebíč

Iniciativou rodin vznikla také Základní škola Světlo v Třebíči. Jedná se zatím o školu prvního stupně, která ale usiluje o růst a rozvoj ve stejných oblastech, jako naše škola. Stojí na pevných křesťanských základech a na hodnotovém vzdělání.

Kontakt na školku: Eva Bobková
Telefon: 777 650 207
E-mail: svetylko@svetylko.com

Slunná 1138
674 01 Třebíč

www.svetylko.com

Křesťanská pedagogicko-psychologická poradna

KPPP nám poskytuje profesionální a velmi vřelé zázemí, kterého využíváme pro práci s dětmi se specifickými vzdělávacími potřebami. Jsme za tuto mentorskou pozici velice rádi. Tato poradna sídlí v Praze v Karlíně.

Kontakt na KPPP: recepce
Telefon: +420 222 322 624
E-mail: poradna@kppp.cz

Pernerova 427/8, Karlín
186 00 Praha 8

www.kppp.cz

Invenio

Spolupracujeme s křesťanskou iniciativou Invenio, která se zaměřuje na primární prevenci a na programy utužující kolektiv. Invenio je třídenní program tvořený tematickými, diskusními, pohybovými i netradičními aktivitami. Je postaven na osobní zkušenosti, protože člověk se učí nejlépe tím, co sám prožije. 

Kontakt na Invenio: Mgr. Lukáš Matys
invenioproskoly@gmail.com
Telefon: + 420 731 625 962

Provozovatelem je Arcibiskupství pražské.

www.invenioproskoly.cz

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.